Sinterklaaswandeling

Nog precies
en de Sinterklaaswandeling gaat weer van start te Moerbeke

27e Wase Poldertochten 10 juni 2012 

(incl.  klassement & foto's)

DSCN8133 (200 x 150)Wat kan de natuur toch mooi zijn !  Deugddoende regen de voorbije dagen, de zon die steeds meer en langer warmte en licht begint te geven, dan barst er iets los in onze Wase Polder, en zijn we blij om de talrijk opgekomen wandelaars hiervan te laten genieten.  Na een tochtje stappen door deze rijkdom merken we dat iedereen weer tot rust gekomen is en klaar om het huidige gejaagde leven weer aan te kunnen.

Zoals steeds was alles weer prima in orde gebracht.  Het parkoers dat voor iedereen de nodige afwisseling gaf en waar we ogen tekort kwamen om het overweldigende in ons op te nemen.  De startzaal en de rustposten, tip top in orde gebracht door onze medewerkers, klaar om de hongeringen te spijzen en de dorstigen te laven.  Zelfs in de drukte toch tijd maken om een gesprekje aan te knopen, wat raad te geven, te laten zien dat we mensen zijn en geen machines.  Dat is wat er omgaat in de wereld van het wandelen, één grote familie.

BB

Zoals steeds waren onze Wase burenclubs uitstekend vertegenwoordigt, geen concurrentie maar respect voor mekaars werk en inzet.  De vele clubs die onze tocht als aanbevolen wandeling hadden gepromoot, de twee clubs die ons een busbezoek brachten (Op en Rond Tiegemberg uit Vichte en de Bosdravers uit Eksel) en alle anderen die ons bezochten, bedankt en steeds welkom.

Zoals steeds op onze Wase Poldertocht werden er enkele streekproducten in de kijker gezet, gebracht door één van onze sponsors namelijk Den Ouden Advokaat.  Het proevertje is zoals altijd een aanzet om meer te weten te komen over het aanbod en gaat dan ook vlot van de hand om dit nadien thuis nog eens over te doen.  Het andere dat ook van dit Wase bedrijf komt wordt meestal ter plaatse gedegusteerd, het donkere Boerke en het blonde Boerinneke.  Fris tongstrelend, helder in het hoofd.

Onze tweesterrentocht kreeg ook vandaag aandacht van de Wandelgazette.  Iedereen die eventjes kon gemist worden moest mee op de groepsfoto die  later tesamen met andere foto’s en een artikel te bekijken zal zijn in bovengenoemde krant, prachtig om dit te delen met iedereen om te laten zien hoe het er in onze club aan toe gaat.

De Aktivia kwaliteitskontroleur kwam vandaag ook langs om onze club te beoordelen op alle punten waar een tweesterrentocht moet aan voldoen.  Dat dit geen probleem is, is een feit maar het is goed dat dit nog eens onder de aandacht wordt gebracht.  Zeker in een tijd dat er meer en meer aan regels moet voldaan zijn en onze clubs bijna moeten gemanaged worden als een bedrijf.  Niet te verwonderen dat onze voorzitter regelmatig gebeld werd door een naaste medewerker bestuurslid.

Rest me nog te melden dat we terecht mogen spreken van een geslaagde tocht.  Alles klaarmaken voor 500, 1000, 1500 of 1833 deelnemers is hetzelfde.  Het moet klaar zijn.  Maar met hoe meer we zijn, hoe vlugger de dag voorbijvliegt en dat hij voorbijgevlogen is kunnen we beamen.  Achteraf verschiet men soms hoeveel uur men te been is geweest en dan kunnen we niet anders dan zeggen dat alle medewerkers hun beste klompje hebben voorgezet.

Bedankt en tot op onze volgende tocht op zondag 21 augustus te Kruibeke.

Dinsdag of woensdag volgt er nog een verslag in de Wandelgazette. Van zodra dit gepubliceerd is plaatsen wij hieronder een link naar het verslag.

 

Klassement 10/06 Verslag Wandelgazette
 
Foto's
Luc Weemaes Luc Verhoeven
Andy Huwe
Nadine Monsecour
Willy & Mary

 

 

Bezoek onze sponsors (klik op het logo)

Banner

Bezoek onze sponsors (klik op het logo)

Banner

Bezoek onze sponsors (klik op het logo)

Banner